DAM15PLK87
Produkt oversigt
Varenummer: DAM15PLK87
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Dataark: DAM15PLK87.pdf
  • Besked
Specifikationer for DAM15PLK87
Varenummer DAM15PLK87 Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4396 pcs Datablad DAM15PLK87.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut Steel, Tin-Nickel Plated Serie D*M
Emballage Bulk Andre navne IDAM15PLK87
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal rækker 2
Antal positioner 15 Monteringstype Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner Grounding Indents
Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nuværende vurdering 7.5A