DAM15PSNMB
Produkt oversigt
Varenummer: DAM15PSNMB
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 15POS R/A
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 167 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 167 pcs
  • Besked
Specifikationer for DAM15PSNMB
Varenummer DAM15PSNMB Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 15POS R/A Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 167 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie D*M
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Antal rækker 2 Antal positioner 15
Monteringstype Through Hole, Right Angle Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Funktioner Mounting Brackets Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal