DAM15SCA197
Produkt oversigt
Varenummer: DAM15SCA197
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Dataark: DAM15SCA197.pdf
  • Besked
Specifikationer for DAM15SCA197
Varenummer DAM15SCA197 Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2992 pcs Datablad DAM15SCA197.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut Steel, Tin-Nickel Plated Serie D*M
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Antal rækker 2 Antal positioner 15
Monteringstype Through Hole, Right Angle Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal