DAMAE15SNMB
Produkt oversigt
Varenummer: DAMAE15SNMB
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for DAMAE15SNMB
Varenummer DAMAE15SNMB Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1101 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Crimp Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie D*MA
Emballage Bulk Andre navne IDAMAE15SNMB
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal rækker 2
Antal positioner 15 Monteringstype Panel Mount
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Cable Side (4-40) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nuværende vurdering 7.5A