DAMAM-15P
CannonCannon
DAMAM-15P Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DAMAM-15P
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for DAMAM-15P
Varenummer DAMAM-15P Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1914 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Crimp Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MAM
Emballage Bulk Andre navne 051530-0000
DAMAM-15P-ND
DAMAM15P
IDAMAM15P
IDAMAM15P-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal rækker 2
Antal positioner 15 Monteringstype Panel Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal
Kontaktmateriale Copper Alloy Kontaktformular Machined
Kontakt Afslut tykkelse 50.0µin (1.27µm) Kontakt Afslut Gold
Tilslutningstype Plug, Male Pins Connector Style D-Sub
Farve Black Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DAMAM15PA101
DAMAM15PA101
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
På lager: 3488 pcs
Hent: DAMAM15PA101.pdf
RFQ
DAMAK26PNM
DAMAK26PNM
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT