DAMAM15PNMB
CannonCannon
Cannon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DAMAM15PNMB
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Dataark:
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for DAMAM15PNMB
Varenummer DAMAM15PNMB Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1531 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Crimp Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie 24308-Style, D*MAM
Emballage Bulk Andre navne IDAMAM15PNMB
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal rækker 2
Antal positioner 15 Monteringstype Panel Mount
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nuværende vurdering 7.5A
Kontakt type Signal Kontaktmateriale Copper Alloy
Kontaktformular Machined Kontakt Afslut tykkelse -
Kontakt Afslut Gold Tilslutningstype Plug, Male Pins
Connector Style D-Sub Farve Black
Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DAMAM15PNM-F225F0
DAMAM15PNM-F225F0
producenter: Cannon
Beskrivelse: DSUB 15 M CRIMP G50 F0 NM SS
På lager: 3703 pcs
Hent:
RFQ
DAMAM15PNMBK47
DAMAM15PNMBK47
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
På lager: 1055 pcs
Hent:
RFQ
DAMAM15PNMBK52
DAMAM15PNMBK52