DAMAM15SA101
Produkt oversigt
Varenummer: DAMAM15SA101
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Dataark: DAMAM15SA101.pdf
  • Besked
Specifikationer for DAMAM15SA101
Varenummer DAMAM15SA101 Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3168 pcs Datablad DAMAM15SA101.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Crimp Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie 24308-Style, D*MAM
Emballage Bulk Andre navne IDAMAM15SA101
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal rækker 2
Antal positioner 15 Monteringstype Panel Mount
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nuværende vurdering 7.5A