DAMAM15SNMF0
CannonCannon
Cannon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DAMAM15SNMF0
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse DSUB 15 F NM
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for DAMAM15SNMF0
Varenummer DAMAM15SNMF0 Fabrikant Cannon
Beskrivelse DSUB 15 F NM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1800 pcs Datablad
Shell Finish Thickness - Serie 24308-Style, D*MAM
Emballage Bulk Andre navne IDAMAM15SNMF0
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal rækker 3
Antal positioner 15 Bemærk Contacts Not Included
Monteringstype Free Hanging (In-Line) Parring cykler 500
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner -
Dielektrisk materiale Thermoplastic Detaljeret beskrivelse Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 15 Position