DAMAM26SA101
Produkt oversigt
Varenummer: DAMAM26SA101
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Dataark: DAMAM26SA101.pdf
  • Besked
Specifikationer for DAMAM26SA101
Varenummer DAMAM26SA101 Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1258 pcs Datablad DAMAM26SA101.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Crimp Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A) High Density
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie 24308-Style, D*MAM
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 150°C
Antal rækker 3 Antal positioner 26
Monteringstype Panel Mount Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal
Kontaktmateriale Copper Alloy Kontaktformular Machined
Kontakt Afslut tykkelse 50.0µin (1.27µm) Kontakt Afslut Gold
Tilslutningstype Receptacle, Female Sockets Connector Style D-Sub, High Density
Farve Black Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DAMAM26SA197F0
DAMAM26SA197F0
producenter: Cannon
Beskrivelse: DSUB 26 F CRIMP HD G50 TIN
På lager: 1441 pcs
Hent:
RFQ
DAMAM26PNMK52
DAMAM26PNMK52
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
På lager: 684 pcs
Hent: DAMAM26PNMK52.pdf
RFQ
DAMAM26S
DAMAM26S
Beskrivelse: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT