DAMAMF15S
Produkt oversigt
Varenummer: DAMAMF15S
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for DAMAMF15S
Varenummer DAMAMF15S Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3297 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Crimp Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MAM
Emballage Bulk Andre navne DAMAMF15SPG
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal rækker 2
Antal positioner 15 Monteringstype Panel Mount
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nuværende vurdering 7.5A
Kontakt type Signal Kontaktmateriale Copper Alloy
Kontaktformular Machined Kontakt Afslut tykkelse 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Afslut Gold Tilslutningstype Receptacle, Female Sockets
Connector Style D-Sub Farve Black
Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DAMAMF15PA101F0
DAMAMF15PA101F0
producenter: Cannon
Beskrivelse: DAMAMF15PA101F0
På lager: 3819 pcs
Hent:
RFQ
DAMAMF15SNMF0
DAMAMF15SNMF0
producenter: Cannon
Beskrivelse: DSUB 15 F CRIMP
På lager: 1675 pcs
Hent:
RFQ
DAMAMF15PNMF0
DAMAMF15PNMF0
Beskrivelse: DAMAMF15PNMF0
DAMAMF15SA101F0
DAMAMF15SA101F0
Beskrivelse: DAMAMF15SA101F0
DAMAMF15SA101
DAMAMF15SA101
Beskrivelse: DAMAMF15SA101
DAMAMF15SNM
DAMAMF15SNM
Beskrivelse: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
DAMAMF15PF0
DAMAMF15PF0
Beskrivelse: DSUB 15 M CRIMP F0 FLO ZINC
DAMAMF15PNM
DAMAMF15PNM
Beskrivelse: DAMAMF15PNM
DAMAMF15SF0
DAMAMF15SF0
Beskrivelse: DSUB 15 F CRIMP F0 FLO ZINC
DAMAMF15P
DAMAMF15P
producenter: Bel
Beskrivelse: DSUB 15 M CRIMP FLOA G50 ZIN
DAMAMF15S
DAMAMF15S
producenter: Bel
Beskrivelse: DSUB 15 F CRIMP FLOA G50 ZIN