DAMAMT26SNM
Produkt oversigt
Varenummer: DAMAMT26SNM
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 860 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 860 pcs
  • Besked
Specifikationer for DAMAMT26SNM
Varenummer DAMAMT26SNM Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 860 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Crimp Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A) High Density
Shell Materiale, Afslut Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie 24308-Style, D*MAM
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 150°C
Antal rækker 3 Antal positioner 26
Monteringstype Panel Mount Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Flange Feature Cable Side (M3)
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal
Kontaktmateriale Copper Alloy Kontaktformular Machined
Kontakt Afslut tykkelse 50.0µin (1.27µm) Kontakt Afslut Gold
Tilslutningstype Receptacle, Female Sockets Connector Style D-Sub, High Density
Farve Black Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DAMAMY15PF0
DAMAMY15PF0
producenter: Cannon
Beskrivelse: DSUB 15 M CRIMP F0 D FLO ZINC
På lager: 4308 pcs
Hent:
RFQ
DAMAMT26SNMA101
DAMAMT26SNMA101
producenter: Cannon
Beskrivelse: DAMAMT26SNMA101
På lager: 1004 pcs
Hent:
RFQ
DAMAMT26S
DAMAMT26S
Beskrivelse: DAMAMT26S
DAMAMY15P
DAMAMY15P
producenter: Bel
Beskrivelse: DSUB 15 M CRIMP D FLOA G50 Z
DAMAMT26SNM-F225
DAMAMT26SNM-F225
Beskrivelse: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT