DAMAY26SNMB
CannonCannon
Cannon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DAMAY26SNMB
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Dataark:
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 806 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 806 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
  • Besked
Specifikationer for DAMAY26SNMB
Varenummer DAMAY26SNMB Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 806 pcs Datablad
Wire Gauge 22-28 AWG Spændingsbedømmelse -
Afslutning Crimp Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A) High Density
Shell Materiale, Afslut Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie D*MA
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Antal rækker 3 Antal positioner 26
Monteringstype Panel Mount Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal