DAMM15PB
CannonCannon
Cannon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DAMM15PB
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Dataark: DAMM15PB.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for DAMM15PB
Varenummer DAMM15PB Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3348 pcs Datablad DAMM15PB.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MM
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 150°C
Antal rækker 2 Antal positioner 15
Monteringstype Panel Mount, Through Hole Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal
Kontaktmateriale Copper Alloy Kontaktformular Machined
Kontakt Afslut tykkelse 50.0µin (1.27µm) Kontakt Afslut Gold
Tilslutningstype Plug, Male Pins Connector Style D-Sub
Farve Black Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DAMM15P
DAMM15P
producenter: Cannon
Beskrivelse: DSUB 15 M SOD G50 ZINC
På lager: 5703 pcs
Hent:
RFQ
DAMM15PD
DAMM15PD
producenter: Cannon
Beskrivelse: DSUB 15 M PCB R/A G50 ZINC
På lager: 3817 pcs
Hent:
RFQ
DAMM15PA101
DAMM15PA101
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT