DAMM15SF
CannonCannon
Cannon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DAMM15SF
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Dataark: DAMM15SF.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
  • Besked
Specifikationer for DAMM15SF
Varenummer DAMM15SF Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2474 pcs Datablad DAMM15SF.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MM
Emballage Bulk Andre navne IDAMM15SF
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal rækker 2
Antal positioner 15 Monteringstype Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nuværende vurdering 7.5A
Kontakt type Signal Kontaktmateriale Copper Alloy
Kontaktformular Machined Kontakt Afslut tykkelse 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Afslut Gold Tilslutningstype Receptacle, Female Sockets
Connector Style D-Sub Farve Black
Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DAMM15SHA101
DAMM15SHA101
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
På lager: 3603 pcs
Hent: DAMM15SHA101.pdf
RFQ
DAMM15SDA101
DAMM15SDA101
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
På lager: 3490 pcs
Hent: DAMM15SDA101.pdf
RFQ
DAMM15SF225
DAMM15SF225
Beskrivelse: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT