DAMM15SN
CannonCannon
Cannon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DAMM15SN
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Dataark: DAMM15SN.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
  • Besked
Specifikationer for DAMM15SN
Varenummer DAMM15SN Fabrikant Cannon
Mængde Tilgængelig 4760 pcs Datablad DAMM15SN.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MM
Emballage Bulk Andre navne IDAMM15SN
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal rækker 2
Antal positioner 15 Monteringstype Panel Mount, Through Hole
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nuværende vurdering 7.5A