DAMMD15P
Produkt oversigt
Varenummer: DAMMD15P
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 15P R/A SLDR CUP
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for DAMMD15P
Varenummer DAMMD15P Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 15P R/A SLDR CUP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2511 pcs Datablad
Wire Gauge 20-28 AWG Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Cup Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MM
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Antal rækker 2 Antal positioner 15
Monteringstype Panel Mount, Right Angle Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Funktioner Mounting Brackets, Shielded Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal
Kontaktmateriale Copper Alloy Kontaktformular Machined
Kontakt Afslut tykkelse 50.0µin (1.27µm) Kontakt Afslut Gold
Tilslutningstype Plug, Male Pins Connector Style D-Sub
Farve Black Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DAMMD15PMK87
DAMMD15PMK87
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
På lager: 3133 pcs
Hent: DAMMD15PMK87.pdf
RFQ
DAMMC7H2SJA197
DAMMC7H2SJA197
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SOLDER
På lager: 1912 pcs
Hent: DAMMC7H2SJA197.pdf
RFQ
DAMMC7H2PJ
DAMMC7H2PJ
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 7POS R/A SOLDER
Hent:
DAMMD15PJ
DAMMD15PJ
Hent:
DAMMD15PJA101
DAMMD15PJA101
Hent: DAMMD15PJA101.pdf
DAMMD15PF
DAMMD15PF
Hent: DAMMD15PF.pdf
DAMMD15PJA183
DAMMD15PJA183