DAY15P0L2
CannonCannon
Cannon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DAY15P0L2
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Dataark: DAY15P0L2.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for DAY15P0L2
Varenummer DAY15P0L2 Fabrikant Cannon
Mængde Tilgængelig 4326 pcs Datablad DAY15P0L2.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie Original D
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Antal rækker 2 Antal positioner 15
Monteringstype Panel Mount, Through Hole Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal
Kontaktmateriale Copper Alloy Kontaktformular Machined
Kontakt Afslut tykkelse Flash Kontakt Afslut Gold
Tilslutningstype Plug, Male Pins Connector Style D-Sub
Farve Black Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DAY15PA190K87
DAY15PA190K87
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
På lager: 3974 pcs
Hent: DAY15PA190K87.pdf
RFQ
DAY-15P-K87
DAY-15P-K87
producenter: Cannon