DBM17W2PR
CannonCannon
Cannon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DBM17W2PR
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Dataark: DBM17W2PR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for DBM17W2PR
Varenummer DBM17W2PR Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5182 pcs Datablad DBM17W2PR.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) - 17W2
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie Combo D®, D*M
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Antal rækker 2 Antal positioner 17 (15 + 2 Coax or Power)
Monteringstype Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal and Coax or Power (Not Included)