DBM25PLNMB
CannonCannon
Cannon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DBM25PLNMB
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 317 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 317 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Besked
Specifikationer for DBM25PLNMB
Varenummer DBM25PLNMB Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 317 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Shell Materiale, Afslut Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie D*M
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Antal rækker 2 Antal positioner 25
Monteringstype Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal
Kontaktmateriale Copper Alloy Kontaktformular Machined
Kontakt Afslut tykkelse - Kontakt Afslut Gold
Tilslutningstype Plug, Male Pins Connector Style D-Sub
Farve Black Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DBM25PLNMK52
DBM25PLNMK52
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
På lager: 270 pcs
Hent:
RFQ
DBM25PN
DBM25PN
producenter: Amphenol FCI
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 25P STR SLDR CUP
På lager: 7495 pcs
Hent: DBM25PN.pdf
RFQ
DBM25PLNM
DBM25PLNM
producenter: Cannon