DBM25SNMB77
Produkt oversigt
Varenummer: DBM25SNMB77
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 237 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 237 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Besked
Specifikationer for DBM25SNMB77
Varenummer DBM25SNMB77 Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 237 pcs Datablad
Wire Gauge 20-28 AWG Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Cup Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Shell Materiale, Afslut Brass, Gold Plated Serie D*M
Emballage Bulk Andre navne IDBM25SNMB77
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal rækker 2
Antal positioner 25 Monteringstype Panel Mount
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nuværende vurdering 7.5A
Kontakt type Signal Kontaktmateriale Copper Alloy
Kontaktformular Machined Kontakt Afslut tykkelse 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Afslut Gold Tilslutningstype Receptacle, Female Sockets
Connector Style D-Sub Farve Black
Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DBM25SN
DBM25SN
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
På lager: 5360 pcs
Hent:
RFQ
DBM25SNMBK52
DBM25SNMBK52
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
På lager: 258 pcs
Hent: DBM25SNMBK52.pdf
RFQ
DBM25SNMB
DBM25SNMB