DBMA44SNMB
Produkt oversigt
Varenummer: DBMA44SNMB
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 875 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 875 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
  • Besked
Specifikationer for DBMA44SNMB
Varenummer DBMA44SNMB Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 875 pcs Datablad
Wire Gauge 22-28 AWG Spændingsbedømmelse -
Afslutning Crimp Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) High Density
Shell Materiale, Afslut Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie D*MA
Emballage Bulk Andre navne IDBMA44SNMB
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal rækker 3
Antal positioner 44 Monteringstype Panel Mount
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Nuværende vurdering 7.5A
Kontakt type Signal Kontaktmateriale Copper Alloy
Kontaktformular Machined Kontakt Afslut tykkelse 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Afslut Gold Tilslutningstype Receptacle, Female Sockets
Connector Style D-Sub, High Density Farve -
Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DBMA44SMNMBK52
DBMA44SMNMBK52
producenter: Cannon
Beskrivelse: DSUB 44 S PCB STR NMB GOLD
På lager: 105 pcs
Hent:
RFQ
DBMA44SK126
DBMA44SK126
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
På lager: 507 pcs
Hent:
RFQ
DBMA44SNM
DBMA44SNM
På lager: 708 pcs
DBMA44SK126F0
DBMA44SK126F0
Beskrivelse: DSUB 44 F CRIMP G30 F0 TIN
På lager: 1204 pcs
DBMA44SK52
DBMA44SK52
På lager: 625 pcs
DBMA44SNMBK47
DBMA44SNMBK47
På lager: 611 pcs
DBMA44SNMBK52
DBMA44SNMBK52
På lager: 561 pcs
Hent: DBMA44SNMBK52.pdf
DBMA44SM
DBMA44SM
Beskrivelse: DSUB 44 F PCB STR HD G ZINC
På lager: 126 pcs
DBMA44SNMF0
DBMA44SNMF0
Beskrivelse: DSUB 44 F
På lager: 906 pcs
DBMA44SNMBK47F0
DBMA44SNMBK47F0
Beskrivelse: DSUB 44 F NMB
På lager: 796 pcs
DBMA44SNMBF0
DBMA44SNMBF0
Beskrivelse: DSUB 44 F CRIMP NMB F0
På lager: 983 pcs
DBMA44SNMBK52F0
DBMA44SNMBK52F0
Beskrivelse: DSUB 44 F CRIMP HD NMB G