DBMAM25SNMF0
Produkt oversigt
Varenummer: DBMAM25SNMF0
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse DSUB 25 F
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
  • Besked
Specifikationer for DBMAM25SNMF0
Varenummer DBMAM25SNMF0 Fabrikant Cannon
Beskrivelse DSUB 25 F Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1655 pcs Datablad
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) Shell Materiale, Afslut Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
Shell Finish Thickness - Serie 24308-Style, D*MAM
Emballage Bulk Andre navne IDBMAM25SNMF0
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal rækker 2
Antal positioner 25 Bemærk Contacts Not Included
Monteringstype Free Hanging (In-Line) Parring cykler 500
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner -
Dielektrisk materiale Thermoplastic Detaljeret beskrivelse Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position