DBMAMF25SNM
Produkt oversigt
Varenummer: DBMAMF25SNM
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for DBMAMF25SNM
Varenummer DBMAMF25SNM Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6988 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Crimp Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Shell Materiale, Afslut Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie 24308-Style, D*MAM
Emballage Bulk Andre navne IDBMAMF25SNM
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal rækker 2
Antal positioner 25 Monteringstype Panel Mount
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nuværende vurdering 7.5A
Kontakt type Signal Kontaktmateriale Copper Alloy
Kontaktformular Machined Kontakt Afslut tykkelse 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Afslut Gold Tilslutningstype Receptacle, Female Sockets
Connector Style D-Sub Farve Black
Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DBMAMF25S
DBMAMF25S
producenter: ITT Cannon, LLC
Beskrivelse: CONN DSUB RCPT 25POS PNL MNT
På lager: 2277 pcs
Hent: DBMAMF25S.pdf
RFQ
DBMAMF25SNMF0
DBMAMF25SNMF0
producenter: Cannon
Beskrivelse: DSUB 25 F CRIMP