DBMAY25SNM
Produkt oversigt
Varenummer: DBMAY25SNM
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for DBMAY25SNM
Varenummer DBMAY25SNM Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3921 pcs Datablad
Wire Gauge 20-28 AWG Spændingsbedømmelse -
Afslutning Crimp Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Shell Materiale, Afslut Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie D*MA
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Antal rækker 2 Antal positioner 25
Monteringstype Panel Mount Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal
Kontaktmateriale Copper Alloy Kontaktformular Machined
Kontakt Afslut tykkelse 50.0µin (1.27µm) Kontakt Afslut Gold
Tilslutningstype Receptacle, Female Sockets Connector Style D-Sub
Farve - Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DBMAY25SNMB
DBMAY25SNMB
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT