DBMM17W2PD
Produkt oversigt
Varenummer: DBMM17W2PD
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for DBMM17W2PD
Varenummer DBMM17W2PD Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3575 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) - 17W2
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, Combo D®, D*MM
Emballage Bulk Andre navne IDBMM17W2PD
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal rækker 2
Antal positioner 17 (15 + 2 Coax or Power) Monteringstype Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner Shielded
Detaljeret beskrivelse 17 (15 + 2 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Nuværende vurdering 7.5A