DBMM25PB
Produkt oversigt
Varenummer: DBMM25PB
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for DBMM25PB
Varenummer DBMM25PB Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2159 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MM
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 150°C
Antal rækker 2 Antal positioner 25
Monteringstype Panel Mount, Through Hole Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal
Kontaktmateriale Copper Alloy Kontaktformular Machined
Kontakt Afslut tykkelse 50.0µin (1.27µm) Kontakt Afslut Gold
Tilslutningstype Plug, Male Pins Connector Style D-Sub
Farve Black Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DBMM25PAK87
DBMM25PAK87
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
På lager: 1866 pcs
Hent:
RFQ
DBMM25PA-A101
DBMM25PA-A101
producenter: Cannon