DBMM25SH
Produkt oversigt
Varenummer: DBMM25SH
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for DBMM25SH
Varenummer DBMM25SH Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2753 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MM
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 150°C
Antal rækker 2 Antal positioner 25
Monteringstype Panel Mount, Through Hole Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal