DBMMC25PC
Produkt oversigt
Varenummer: DBMMC25PC
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
1 pcs
5 pcs
  • Besked
Specifikationer for DBMMC25PC
Varenummer DBMMC25PC Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1727 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MM
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 150°C
Antal rækker 2 Antal positioner 25
Monteringstype Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Flange Feature Board Side (4-40)
Funktioner Board Lock, Mounting Brackets Detaljeret beskrivelse 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal