DBMME25PC
Produkt oversigt
Varenummer: DBMME25PC
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
  • Besked
Specifikationer for DBMME25PC
Varenummer DBMME25PC Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1993 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MM
Emballage Bulk Andre navne IDBMME25PC
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal rækker 2
Antal positioner 25 Monteringstype Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Board Side (4-40) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nuværende vurdering 7.5A