DBMMF25P
CannonCannon
Cannon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DBMMF25P
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for DBMMF25P
Varenummer DBMMF25P Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2521 pcs Datablad
Wire Gauge 20-28 AWG Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Cup Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MM
Emballage Bulk Andre navne IDBMMF25P
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal rækker 2
Antal positioner 25 Monteringstype Panel Mount
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nuværende vurdering 7.5A
Kontakt type Signal Kontaktmateriale Copper Alloy
Kontaktformular Machined Kontakt Afslut tykkelse 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Afslut Gold Tilslutningstype Plug, Male Pins
Connector Style D-Sub Farve Black
Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DBMMF21W1P
DBMMF21W1P
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT
På lager: 3218 pcs
Hent:
RFQ
DBMMF25PE
DBMMF25PE
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
På lager: 2020 pcs
Hent:
RFQ
DBMMF17W2S
DBMMF17W2S
Beskrivelse: CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT
DBMMF17W2PNK87
DBMMF17W2PNK87
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 17P PNL MNT SLDR
DBMMF25PA101
DBMMF25PA101
Beskrivelse: DBMMF25PA101
DBMMF21W1SM
DBMMF21W1SM
producenter: ITT Cannon, LLC
Beskrivelse: CONN DSUB RCPT 21POS PNL MNT SLD
DBMMF25P
DBMMF25P
producenter: Bel
Beskrivelse: DSUB 25 M SOD FLOA G50 ZINC
DBMMF21W1S
DBMMF21W1S
Beskrivelse: CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT
DBMMF25PF179
DBMMF25PF179
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT WW
DBMMF25PK
DBMMF25PK
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
DBMMF17W2P
DBMMF17W2P
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT