DBMMF25SNM
Produkt oversigt
Varenummer: DBMMF25SNM
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
  • Besked
Specifikationer for DBMMF25SNM
Varenummer DBMMF25SNM Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3899 pcs Datablad
Wire Gauge 20-28 AWG Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Cup Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Shell Materiale, Afslut Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie 24308-Style, D*MM
Emballage Bulk Andre navne IDBMMF25SNM
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal rækker 2
Antal positioner 25 Monteringstype Panel Mount
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nuværende vurdering 7.5A