DBMMN25SN
Produkt oversigt
Varenummer: DBMMN25SN
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Dataark: DBMMN25SN.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for DBMMN25SN
Varenummer DBMMN25SN Fabrikant Cannon
Mængde Tilgængelig 2097 pcs Datablad DBMMN25SN.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MM
Emballage Bulk Andre navne IDBMMN25SN
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal rækker 2
Antal positioner 25 Monteringstype Panel Mount, Through Hole
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Funktioner Board Lock
Detaljeret beskrivelse 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nuværende vurdering 7.5A