DBMMP25P
Produkt oversigt
Varenummer: DBMMP25P
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
  • Besked
Specifikationer for DBMMP25P
Varenummer DBMMP25P Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2127 pcs Datablad
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 150°C
Antal rækker 2 Antal positioner 25
Monteringstype Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Flange Feature Board Side (4-40)
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal
Kontaktmateriale Copper Alloy Kontaktformular Machined
Kontakt Afslut tykkelse 50.0µin (1.27µm) Kontakt Afslut Gold
Tilslutningstype Plug, Male Pins Connector Style D-Sub
Farve Black Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DBMMP25PJA101
DBMMP25PJA101
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
På lager: 1668 pcs
Hent:
RFQ
DBMMP25PP
DBMMP25PP
producenter: Cannon
På lager: 2148 pcs
Hent:
RFQ
DBMMP25PJK87
DBMMP25PJK87
DBMMP21X1SJ
DBMMP21X1SJ
Beskrivelse: CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
DBMMP21W1SP
DBMMP21W1SP
DBMMP25PF
DBMMP25PF