DBMMP25SF
Produkt oversigt
Varenummer: DBMMP25SF
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
  • Besked
Specifikationer for DBMMP25SF
Varenummer DBMMP25SF Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1337 pcs Datablad
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 150°C
Antal rækker 2 Antal positioner 25
Monteringstype Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Flange Feature Board Side (4-40)
Funktioner Mounting Brackets Detaljeret beskrivelse 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal