DBMP25SCA197
Produkt oversigt
Varenummer: DBMP25SCA197
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
  • Besked
Specifikationer for DBMP25SCA197
Varenummer DBMP25SCA197 Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1473 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B)
Shell Materiale, Afslut Steel, Tin-Nickel Plated Serie D*M
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Antal rækker 2 Antal positioner 25
Monteringstype Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Flange Feature Board Side (4-40)
Funktioner Mounting Brackets Detaljeret beskrivelse 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal