DCMAM37SNMB
CannonCannon
Cannon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DCMAM37SNMB
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
1 pcs
5 pcs
  • Besked
Specifikationer for DCMAM37SNMB
Varenummer DCMAM37SNMB Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1288 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Crimp Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C)
Shell Materiale, Afslut Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie 24308-Style, D*MAM
Emballage Bulk Andre navne IDCMAM37SNMB
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal rækker 2
Antal positioner 37 Monteringstype Panel Mount
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nuværende vurdering 7.5A
Kontakt type Signal Kontaktmateriale Copper Alloy
Kontaktformular Machined Kontakt Afslut tykkelse 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Afslut Gold Tilslutningstype Receptacle, Female Sockets
Connector Style D-Sub Farve Black
Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DCMAM37SNMBK52F0
DCMAM37SNMBK52F0
producenter: Cannon
Beskrivelse: DSUB 37 F CRIMP NMB
På lager: 878 pcs
Hent: DCMAM37SNMBK52F0.pdf
RFQ
DCMAM37SNMF0
DCMAM37SNMF0
producenter: Cannon
Beskrivelse: DSUB 37 F NM
På lager: 1635 pcs
Hent:
RFQ
DCMAM37SNM-F225
DCMAM37SNM-F225
Beskrivelse: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
På lager: 1174 pcs
Hent:
DCMAM37SNMBK47F0
DCMAM37SNMBK47F0
Beskrivelse: DSUB 37 F NMB
På lager: 903 pcs
DCMAM37SNM
DCMAM37SNM