DCMAMF37P
Produkt oversigt
Varenummer: DCMAMF37P
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
  • Besked
Specifikationer for DCMAMF37P
Varenummer DCMAMF37P Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2763 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Crimp Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MAM
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 150°C
Antal rækker 2 Antal positioner 37
Monteringstype Panel Mount Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Funktioner - Detaljeret beskrivelse 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal