DCME37PC
CannonCannon
Cannon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DCME37PC
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for DCME37PC
Varenummer DCME37PC Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1514 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie D*M
Emballage Bulk Andre navne IDCME37PC
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal rækker 2
Antal positioner 37 Monteringstype Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Board Side (4-40) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nuværende vurdering 7.5A