DCMM-37S-R
Produkt oversigt
Varenummer: DCMM-37S-R
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Dataark: DCMM-37S-R.pdf
  • Besked
Specifikationer for DCMM-37S-R
Varenummer DCMM-37S-R Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1192 pcs Datablad DCMM-37S-R.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MM
Emballage Bulk Andre navne 051525-0130
DCMM37SR
IDCMM37SR
IDCMM37SR-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal rækker 2
Antal positioner 37 Monteringstype Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nuværende vurdering 7.5A