DCMM37PC
Produkt oversigt
Varenummer: DCMM37PC
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
  • Besked
Specifikationer for DCMM37PC
Varenummer DCMM37PC Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1620 pcs Datablad
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MM
Emballage Bulk Andre navne IDCMM37PC
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal rækker 2
Antal positioner 37 Monteringstype Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nuværende vurdering 7.5A