DCMME37PR
CannonCannon
Cannon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DCMME37PR
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Dataark: DCMME37PR.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for DCMME37PR
Varenummer DCMME37PR Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1605 pcs Datablad DCMME37PR.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 4 (DC, C)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MM
Emballage Bulk Andre navne IDCMME37PR
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal rækker 2
Antal positioner 37 Monteringstype Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Board Side (4-40) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nuværende vurdering 7.5A