DDM24W7SL
CannonCannon
Cannon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DDM24W7SL
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER
Dataark: DDM24W7SL.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for DDM24W7SL
Varenummer DDM24W7SL Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3709 pcs Datablad DDM24W7SL.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D) - 24W7
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie Combo D®, D*M
Emballage Bulk Andre navne IDDM24W7SL
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal rækker 2
Antal positioner 24 (17 + 7 Coax or Power) Monteringstype Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner Shielded
Detaljeret beskrivelse 24 (17 + 7 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Nuværende vurdering 7.5A