DDMC50SC
CannonCannon
Cannon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DDMC50SC
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Dataark: DDMC50SC.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 809 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 809 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for DDMC50SC
Varenummer DDMC50SC Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 809 pcs Datablad DDMC50SC.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie D*M
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Antal rækker 3 Antal positioner 50
Monteringstype Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Flange Feature Board Side (4-40)
Funktioner Board Lock, Mounting Brackets Detaljeret beskrivelse 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal