DDMM50PR
Produkt oversigt
Varenummer: DDMM50PR
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
Dataark: DDMM50PR.pdf
  • Besked
Specifikationer for DDMM50PR
Varenummer DDMM50PR Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1279 pcs Datablad DDMM50PR.pdf
Emballage Bulk Andre navne IDDMM50PR
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal rækker 3
Detaljeret beskrivelse 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nuværende vurdering 7.5A