DDMM50SC
Produkt oversigt
Varenummer: DDMM50SC
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 971 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 971 pcs
  • Besked
Specifikationer for DDMM50SC
Varenummer DDMM50SC Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 971 pcs Datablad
Emballage Bulk Andre navne IDDMM50SC
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal rækker 3
Detaljeret beskrivelse 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nuværende vurdering 7.5A
Kontakt type Signal Kontaktmateriale Copper Alloy
Kontaktformular Machined Kontakt Afslut tykkelse 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Afslut Gold Tilslutningstype Receptacle, Female Sockets
Connector Style D-Sub Farve Black
Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DDMM50SCA197
DDMM50SCA197
producenter: Cannon
Beskrivelse: DSUB 50 F PCB R/A G50 TIN
På lager: 832 pcs
Hent:
RFQ
DDMM50SEA101
DDMM50SEA101
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
På lager: 957 pcs
Hent: DDMM50SEA101.pdf
RFQ
DDMM50SA197
DDMM50SA197
Beskrivelse: DSUB 50 F SOD G50 TIN
På lager: 1631 pcs
Hent:
DDMM50S
DDMM50S
producenter: Bel
Beskrivelse: DSUB 50 F SOD G50 ZINC
På lager: 930 pcs
DDMM50SCF225
DDMM50SCF225
Beskrivelse: CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER