DDMMD50PR
CannonCannon
Cannon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DDMMD50PR
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
Dataark: DDMMD50PR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for DDMMD50PR
Varenummer DDMMD50PR Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1161 pcs Datablad DDMMD50PR.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D)
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MM
Emballage Bulk Driftstemperatur -55°C ~ 150°C
Antal rækker 3 Antal positioner 50
Monteringstype Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Funktioner Mounting Brackets Detaljeret beskrivelse 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nuværende vurdering 7.5A Kontakt type Signal