DEMAM15S
CannonCannon
Cannon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DEMAM15S
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
Dataark: DEMAM15S.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for DEMAM15S
Varenummer DEMAM15S Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2380 pcs Datablad DEMAM15S.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Crimp Shell Size, Connector Layout 1 (DE, E) High Density
Shell Materiale, Afslut Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie 24308-Style, D*MAM
Emballage Bulk Andre navne IDEMAM15S
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal rækker 3
Antal positioner 15 Monteringstype Panel Mount
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Boligmateriale Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Nuværende vurdering 7.5A
Kontakt type Signal Kontaktmateriale Copper Alloy
Kontaktformular Machined Kontakt Afslut tykkelse 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Afslut Gold Tilslutningstype Receptacle, Female Sockets
Connector Style D-Sub, High Density Farve Black
Tilbagestillet afstand -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DEMAM15PNMBF0
DEMAM15PNMBF0
producenter: Cannon
Beskrivelse: DSUB 15 M NMB
På lager: 993 pcs
Hent:
RFQ
DEMAM15SF225
DEMAM15SF225
producenter: Cannon
Beskrivelse: CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
På lager: 1139 pcs
Hent: DEMAM15SF225.pdf
RFQ
DEMAM15SF0
DEMAM15SF0
Beskrivelse: DSUB 15 F CRIMP HD G50
På lager: 1748 pcs
Hent: DEMAM15SF0.pdf
DEMAM15PNMF0
DEMAM15PNMF0
Beskrivelse: DSUB 15 M CRIMP HD F0 NM
Hent:
DEMAM15SA197F0
DEMAM15SA197F0
Beskrivelse: DSUB 15 F CRIMP HD
Hent: DEMAM15SA197F0.pdf
DEMAM15SA101
DEMAM15SA101
Hent: DEMAM15SA101.pdf
DEMAM15PNMB
DEMAM15PNMB
Beskrivelse: DSUB 15 M CRIMP HD NMBG50 ZINC
På lager: 799 pcs
DEMAM15PNM-F225F0
DEMAM15PNM-F225F0
Beskrivelse: DSUB 15 M CRIMP HD G50 NM SS
DEMAM15SA197
DEMAM15SA197
Hent: DEMAM15SA197.pdf
DEMAM15SA101F0
DEMAM15SA101F0
Beskrivelse: DEMAM15SA101F0
DEMAM15PNMBK52
DEMAM15PNMBK52
Beskrivelse: CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT