KJB6T17J26PA
CannonCannon
Cannon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: KJB6T17J26PA
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for KJB6T17J26PA
Varenummer KJB6T17J26PA Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1082 pcs Datablad
Spændingsbedømmelse - Afslutning Crimp
Afskærmning Shielded Shell Størrelse, MIL -
Shell Størrelse - Indsæt 9-35 Shell Materiale Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KJB
Emballage Bulk Orientering A
Driftstemperatur -65°C ~ 175°C Antal positioner 26
Monteringstype Free Hanging (In-Line) Monteringsfunktion -
Funktioner - Fastgørelsestype Threaded
Detaljeret beskrivelse 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Nuværende vurdering -