MDB1-37SSL
CannonCannon
Cannon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MDB1-37SSL
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT
Dataark: MDB1-37SSL.pdf
RoHs Status Leverandør udefineret / Leverandør udefineret
Lager tilstand 748 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 748 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for MDB1-37SSL
Varenummer MDB1-37SSL Fabrikant Cannon
Beskrivelse CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT Blyfri Status / RoHS Status Leverandør udefineret / Leverandør udefineret
Mængde Tilgængelig 748 pcs Datablad MDB1-37SSL.pdf
Wire Gauge - Spændingsbedømmelse -
Afslutning Solder Cup Shell Size, Connector Layout 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Shell Materiale, Afslut - Serie MDB
Emballage - Andre navne 095487-0111
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C Antal rækker 2
Antal positioner 37 Monteringstype Panel Mount
Materiale Brandbarhed Rating - Blyfri Status / RoHS Status Vendor undefined / Vendor undefined
Ingress Protection - Boligmateriale Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
Flange Feature Cable Side, Male Jackscrew (2-56) Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Nuværende vurdering 3A