MJSV-16PL87
CannonCannon
Cannon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MJSV-16PL87
Producent / Mærke: Cannon
Produkt beskrivelse MICRO
Dataark:
RoHs Status Leverandør udefineret / Leverandør udefineret
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for MJSV-16PL87
Varenummer MJSV-16PL87 Fabrikant Cannon
Beskrivelse MICRO Blyfri Status / RoHS Status Leverandør udefineret / Leverandør udefineret
Mængde Tilgængelig 1016 pcs Datablad
Spændingsbedømmelse 400V Afslutning Solder
Stil Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Serie MJS Rækkevidde - parring -
Pitch - Parring - Emballage Bulk
Samlet kontaktlængde - Andre navne 097349-0032
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal rækker 3
Antal positioner indlæst All Antal positioner 16
Monteringstype Through Hole Materiale Brandbarhed Rating -
Parret Stacking Heights - Blyfri Status / RoHS Status Vendor undefined / Vendor undefined
Isoleringsmateriale Polyphenylene Sulfide (PPS) Isolationshøjde 0.344" (8.75mm)
Isolationsfarve Black Ingress Protection -
Funktioner - Fastgørelsestype Threaded
Detaljeret beskrivelse Connector Header Through Hole 16 position Nuværende vurdering 3A
Kontakt type Male Pin Kontakt form Circular
Kontaktmateriale Copper Alloy Kontakt Længde - Post 0.090" (2.29mm)